Reklam
Bugun...


Reklam
Mustafa AKBABA ;15 Temmuz gerçek kahramanların destanıdır
Yurt Hareketi Genel Başkanı Mustafa Akbaba 15 Temmuz darbesinin yıl dönümünde gerçek kahramanlara atıfta bulunarak bir mesaj yayınladı.

Mustafa AKBABA ;15 Temmuz gerçek kahramanların destanıdır
+ -
Reklam

Yurt Hareketi Genel Başkanı Mustafa Akbaba yayınladığı mesajda milletin destanını tarihin unutmayacağını  bir kez daha dile getirirken Siyasetcinin, sivil toplum kuruluşlarının ve bürokrasinin 15 Temmuz 'u kendi çıkarları doğrultusunda kullanmalarınada sitemde bulundu. Genel başkan Mustafa Akbaba yayınladığı mesajda " 15 Temmuz  bir kahramanlık destanının yazıldığı tarihtir. Çıplak elle tanklara, atılan kurşunlara karşı koyan bu milletin destanıdır. Ancak o günden bu güne kadar gelen süreçte gördükki illerde ve ilçelerde tüm programlarda, sahnelerde kürsüleri kahramanlık destanını yazanlar değil,  bürokrasi ve siyasetciler, sivil toplum kuruluşları  kendi reklamlarına oynuyorlar. Oysaki sahnelerde kürsülerde kahraman milletin olması, konuşması alkışlanması gerekiyor. 

Artık bu millete hizmet edecek büroklara, siyasetcilere, sivil toplum kuruluşlarına  ihtiyaç var. Yorulmuşlara, yorgunlara değil, devlet geleneği deyip hantal yapıya devam edeceklere yer yok. Hizmet için görevlendirildiği milletine, halkına dokunamayanlara , geleceği göremeyenlere yer yok. Bu millet yeni yönetimini seçti. Bu yönetim sisteminde ilerici, geleceği okuyabilen, milletine dokunabilen yöneticilere ve idarecilere ihtiyaç var. Hemşeri derneklerine çok büyük görevler düşüyor. Lütfen gençlerinize siz sahip çıkın, yoksa yeni hezeyanlar yaşanabilir. Yurt açın, eğitim kursları verin. Burs veriyoruz diyede kendinizi burs verenleride kandırmayın. Verilen bursun nasıl harcandığınıda takip edin. Yurt dışı kamplara gönderin. Geleceği ideolojilere değil Vatana, Bayrağa, İslama sahip çıkmaya yönlendirin. 15 Temmuz'u unutturmayın ve unutturmayalım." dedi.

Genel başkan Mustafa Akbaba günün anlamına özel mesajında " Yıl dönümünde 15 Temmuz kahramanlarına canı gönülden teşekkür ediyorum. Şehitlerimize Allah'dan rahmet diliyor, gazilerimizlede gurur duyarak , şükranlarımızı sunuyorum." dedi. 


YUKARI