Reklam
Bugun...


Reklam
Mustafa Akbaba '' Milletin Cesareti ve Feraseti Hainlere Geçit Vermedi''
Yurt Hareketi Genel Başkanı Mustafa Akbaba 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde, '' Bayrağımız, vatanımız ve bağımsızlığımız için canını feda eden bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum'' dedi

Mustafa Akbaba '' Milletin Cesareti ve Feraseti Hainlere Geçit Vermedi''
+ -
Reklam

Yurt Hareketi Genel Başkanı Mustafa Akbaba, 15 Temmuz hain darbe girişimin yıl dönümü ve 15 Temmuz'da canlarını veren şehitler için açıklama yaptı.

15 Temmuz hain darbe girşiminin yıl dönümünde vatan ve bayrak için canlarını feda eden tüm şehitleri saygı ve rahmetle andığını belirten Mustafa Akbaba, '' Bağımsızlığından asla taviz vermeyen milletimiz, 15 Temmuz gecesi yurdun dört bir tarafında sokaklara çıkarak, hain darbe girişimini  tanklara, bombalara, kurşunlara göğsünü siper ederek ve canlarını vererek engellemiştir. Aziz milletimizin verdiği kahramanlık destanı  sonsuza kadar yaşatılacaktır. Milletimizin cesareti ve feraseti darbeci hainlere geçit vermedi.

Bu duygu ve düşünceler eşliğinde ülkemizin bağımsızlığı için canlarını seve seve veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum'' ifadelerini kullandı.


YUKARI